Counting Partner

Kancelaria rachunkowo-audytorska


Księgowość. Audyt wewnętrzny. 


Mariusz Mizerski - właściciel Counting Partner - ekspert w dziedzinie finansów, księgowości i audytu wewnętrznego z ponad 27-letnim doświadczeniem zawodowym w sektorze prywatnym i publicznym. Certyfikowany księgowy i audytor wewnętrzny.

Swoją profesjonalną ścieżkę zawodową rozpoczął w firmie audytorskiej, gdzie był odpowiedzialny za obsługę księgową przedsiębiorstw i wspieranie procesu badania sprawozdań finansowych. Specjalizował się w analityce ekonomicznej i doradztwie finansowo-księgowym, a także zarządzał rodzinną kancelarią radcowską. Doświadczenie zdobywał również wieloletnią służbą w jednostkach audytorsko-kontrolnych na szczeblu samorządowym i państwowym. Dążąc do połączenia swoich umiejętności z potrzebami przedsiębiorców i jednostek publicznych, założył własny projekt biznesowy – Counting Partner.

Mariusz jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego i magistrem ekonomii ze specjalizacją w zarządzaniu i marketingu. Ukończył również studia podyplomowe z rachunkowości, audytu wewnętrznego oraz prawa administracyjnego i samorządowego. Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów, akredytujący do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, certyfikat głównego księgowego oraz uprawnienia audytora wewnętrznego, dodatkowo potwierdzone wpisem na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych.

Specjalizuje się w doradztwie finansowo-księgowym, podatkowym oraz compliance, analizach ekonomicznych, opracowywaniu biznesplanów, a także w audytach finansowo-księgowych, audytach realizacji zadań sektora finansów publicznych oraz projektów finansowanych z funduszy europejskich.

Doradza w udoskonalaniu i usprawnianiu procesów pracy działów finansowo-księgowych, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych - przeprowadza szczegółowe audyty środowisk informatycznych systemów FK w celu optymalizacji i zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jest członkiem prestiżowych organizacji zawodowych - Instytutu Audytorów Wewnętrznych (IIA), Association of Certified Fraud Examiners oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Opierając się na ugruntowanych standardach zawodowych i etycznych, zawsze stawia na profesjonalizm i precyzję, dbając o to, aby jego usługi świadczone były z najwyższą starannością.

Poza życiem zawodowym, Mariusz jest pasjonatem twórczości cyfrowej. Zajmuje się fotografią, w szczególności mikrofotografią, grafiką cyfrową oraz produkcją muzyczną. Jest członkiem Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Zrównoważone podejście do życia zawodowego i prywatnego pozwala mu na ciągłe poszerzanie horyzontów i doskonalenie umiejętności.

 

* * *

Prowadzimy działalność na podstawie:

  • Certyfikatu księgowego Ministra Finansów nr 32664/2008 uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Certyfikatu głównego księgowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
  • Prawa wykonywania zawodu audytora wewnętrznego nadanego art. 286 ustawy
    o finansach publicznych
  • Certyfikatu audytora wewnętrznego II stopnia
  • Wpisu na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych, prowadzoną przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej.

 

* * *

W Counting Partner wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe, spełniające wymogi ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego i prawa pracy.

Działalność Kancelarii zabezpieczyliśmy obowiązkowym oraz dodatkowym ubezpieczeniem OC, obejmującym czynności doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Counting Partner to synonim profesjonalizmu, solidności i innowacyjności w świecie finansów, księgowości i audytu wewnętrznego, gwarantujący swoim klientom usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy
zespół Counting Partner

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry